2015-01-22

ALD Automotive & Auto Logistic

Auto Logistic Partnerem ALD Automotive Polska

Rok 2014 to dla Auto Logistic czas dużych osiągnieć. Niewątpliwie jednym z nich jest podpisanie Umowy na obsługę  logistyczną samochodów poleasingowych z firmą ALD Automotive Polska.

ALD Automotive Polska plasuje się w światowej czołówce firm oferujących wynajem długoterminowy oraz zarządzanie flotą samochodów. Wybór Auto Logistic jako swego Partnera poprzedzało wiele etapów testowych, kiedy to Auto Logistic dowiódł swego profesjonalizmu oraz jakości świadczonych usług.

" Miniony rok, zakończony ogromnym sukcesem jakim jest podpisanie Umowy z ALD Automotive Polska, jest kolejnym potwierdzeniem naszej pracy i dowodem na to, iż oferowane przez nas możliwości logistyczne zarówno pod względem naszej zaufanej i wykwalifikowanej kadry jak również jakości usług są na najwyższym poziomie. Nie możemy jednak spoczywać na laurach bo bieżący rok jest dla nas rokiem wyzwań, dalszego rozwoju, innowacyjnych rozwiązań, nowej, szerszej oferty dla naszych Partnerów, z którymi mamy zaszczyt współpracować jak również tych nowych, których serdecznie zapraszamy do współpracy " powiedział Marek Żbikowski, Prezes Auto Logistic Sp.zo.o.

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Auto Logistic Partnerem ALD Automotive Polska
22.01.2015 więcej >>
Zapraszamy do współpracy!
09.08.2013 więcej >>